wtorek, 12 lipca 2016

Najskuteczniejsze tabletki odchudzanie Carnite

W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek pokrywających się z czasem dwumiesięcznej kuracji. Według producenta wystarczy samo przyjmowanie specyfiku L-Carnitine Plus, aby chudnąć – bez specjalnych diet oraz wzmożonej aktywności fizycznej. Opinie na temat tych tabletek są naprawdę mocno podzielone. Jak się okazuje, przeważają zazwyczaj te negatywne:

Guest (wizaz.pl/forum): „Dajecie sobie wciskać kit, z którego śmieje się pół Ameryki!! Co prawda pełno debili to u nas kupuje, ale każdy normalny człowiek wie, że to jedna wielka ściema. Nie udało im się tego sprzedać w USA to teraz ślą do Europy. A Polaczki wszystko co „takie piękne, takie amerykańckie” od razu jak te młode pelikany... L-karnityna w zadnych badaniach nie posiada potwierdzzonych efektow na odchudzanie. Opanujcie sie ludziska!!”

Basiula_asiula (forum.gazeta.pl): „Brałam te tabletki przez prawie dwa miesiące? I co?! G**no!!! Nic nie dało – ta ich cała zielona kawa to jakaś ściema... ostatni raz dałem się tak nabrać:/”

Naturalne składniki i unikatowa receptura to jedno, a potwierdzona skuteczność działania to niestety drugie. Kto natomiast wystawi lepszą opinię niż sami użytkownicy? Pokazuje to nam więc, że odczucia na temat L-Carnitine Plus są silnie mieszane.

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz